Reklamné predmety

Prezentácia na reklamných predmetoch je jedným z najefektívnejších a súčasne najlacnejších spôsobov rekalmy. Reklamné predmety sú praktické a preto ich zákazník určite nezahodí. navyše má po celú dobu použivania stále pred očami vašu vizitku vo forme účinnej reklamy. Okrem toho len fakt darovania vyvoláva pozitívnu odozvu. Spoločenské vzťahy a osobné pocity sú pre obchod rozhodujúce. To všetko dohromady spôsobí že spokojný zákazník sa nabudúce obráti opäť na Vás.

Ešte efektívnejšie je pôsobenie na deti zákazníka pomocou drobných hračiek. Darčekové predmety ponúkame od výrobcou rôznych svetových značiek podľa Vášho výberu. Vzorky na výber predmetov sa nachádzajú v našej spoločnosti a to vo forme vzorkovníkov, alebo farebných katalógov.

Darčekové predmety si môžte vybrať zo širokej palety predmetov a to od cenovo prístupných pre každého, až po luxusné prevedenie výrobkov, ktoré budú vysoko reprezentovať Vašu firmu, alebo osobnosť. Tlač Vášho loga vykonávame na všetky reklamné predmety dvojfarebným tampotlačiarenským strojom PADPRINTER. Formát potlače moôže byť maximálne do rozmeru 90 x 300 mm. Podľa požiadaviek zákazníka.

Kalendáre a diáre:
Kalendáre a diáre patria k reklamným predmetov s veľmi vysokou výpovednou hodnotou. S doplneným logom firmy sú vhodným darčekom pre Vaších obchodných partnerov.